Протидії ринку землі були всюди, або Схемам прийшов кінець

Кому був вигідний мораторій на продаж землі

З 1 жовтня 2020 року можна буде продавати землю сільськогосподарського призначення, причому будь-якої форми власності – державної чи приватної. Про це йдеться у законопроєкті 2178-10, і саме його у першому читанні та за основу підтримала Верховна Рада – попри опір частини депутатів та спроби блокування трибуни. Об этом сообщает ua-open.in.ua со ссылкой на СМИ.

Знаєте, що найбільш абсурдно у підвищених тонах дискусії про право українцям розпоряджатися своєю приватною власністю – землею? Оцю маючню про "розграблять найцінніше – землю", "всю землю скуплять олігархи", "вони хочуть вкрасти у народу останнє" (додати капслок і знаки оклику) майже ДОСЛІВНО повторювали у всіх країнах, які позбавлялися комуністичного спадку – у Польщі, у Грузії, всюди, де відкривали ринок землі.

Важливо: У Мінекономіки озвучили ціну гектара після запровадження ринку землі

От лише потім якось так ставалося, що після введення цивілізованого ринку, земля, навпаки, ставала захищеним ресурсом, а ринок стимулював стрімке зростання економіки. Звісно, є й ризики. Право на землю має бути захищеним, а до судової системи довіри немає. Його реалізація має бути гарантованою прозорими земельними даними і доступними кредитами. Але нічого не робити і продовжувати пасти задніх через страхи і ризики – не варіант. Треба стрибати у воду і плисти.

І ще, знаєте, що найогидніше у всій цій історії? Найгучніше про "розкрадання" та "найбільше українське багатство" горланять з високих трибун... ті, хто за останні вісімнадцять років добре прижилися на схематозі за умов мораторію – фактично скуповуючи землю за безцінь, беручи її в оренду на 99 років і т.ін. Час покласти край цій брехні.

Автор: Георгій Тихий
Джерело: Facebook

До теми: Вимога МВФ чи великий прибуток: чому Україні потрібно відкрити ринок землі

blog_ava
Гороскоп на 14 ноября для всех знаков зодиака
сегодня
2717
Автор: Блог Соцсети

Джерело статті: “http://24tv.ua/ru/protidiyi_rinku_zemli_buli_vsyudi_abo_shemam_priyshov_kinets_n1233516”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя